Programista Java (Regular)

TWOJE ZADANIA

Projektowanie i implementacja aplikacji backend

Projektowanie i implementacja modelu danych aplikacji

Tworzenie dokumentacji dla implementowanych rozwiązań

Wdrażanie aplikacji na środowiskach własnych i klienta

Wsparcie testów

NASZE OCZEKIWANIA

Umiejętność programowania w języku Java

Praktyczna znajomość bibliotek Spring (w tym SpringBoot)

Umiejętność pracy ze źródłami danych SQL

Umiejętność pracy z dokumentami UML

Język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej i komunikację w zespole

Mile widziane:

Znajomość JavaScript i umiejętność tworzenia aplikacji frontend (Angular, React)

Znajomość zagadnień związanych z płatnościami elektronicznymi

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie

Elastyczne podejście do szkoleń w odpowiedzi na potrzeby projektowe i rozwojowe

Prywatną opiekę medyczną oraz program Multisport

Nieformalną atmosferę w małym zespole

Kulturę promującą równowagę w życiu prywatnym i zawodowym

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV na adres: [email protected]