Programista Android (Regular/Senior)

TWOJE ZADANIA

Rozbudowa autorskiego systemu umożliwiającego przyjmowanie płatności zbliżeniowych przy pomocy urządzeń z systemem Android

NASZE OCZEKIWANIA

Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych w języku Java

Doświadczenie w zakresie programowania komunikacji sieciowej (wykorzystanie REST API), tworzeniu własnych elementów UI, korzystaniu z zasobów sprzętowych

Znajomość systemu Linux na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę z istniejącym backendem aplikacji

Umiejętność posługiwania się narzędziami wspomagającymi proces wytwarzania oprogramowania (Git, Gitlab, JIRA)

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz komunikację z klientami

Mile widziane:

Doświadczenie w budowaniu backendu aplikacyjnego (REST API) z wykorzystaniem Spring Boot

Wiedza z zakresu technik kryptograficznych

Wiedza z zakresu implementacji mechanizmów ochrony kodu przed modyfikacją, dekompilacją i debugowaniem

OFERUJEMY

Pracę w obszarze innowacji płatniczych z klientami zagranicznymi

Atrakcyjne wynagrodzenie i szereg dodatków

Znakomite warunki do rozwoju

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV na adres: [email protected]