Analityk Systemowy (Mid/Regular)

TWOJE ZADANIA

Analiza, projektowanie i dokumentowanie funkcjonalności oraz wymagań dla rozwijanego produktu

Udział w kształtowaniu procesów organizacji w zakresie projektowania nowych funkcjonalności (masz wpływ na to, jak pracujemy)

Uczestnictwo w kształtowaniu architektury rozwijanego produktu

Bezpośrednia współpraca z zespołami deweloperskimi oraz produktowymi

NASZE OCZEKIWANIA

Wymagane:

Dobra znajomość SQL

Znajomość notacji BPM i UML

Znajomość technologii REST i narządzi do testowania (np. Postman, SoapUI, Swagger)

Praca z rozwiązaniami Jira, Confluence, Kibana

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wykształcenie wyższe

Umiejętności i doświadczenie w zakresie analizy potrzeb oraz wymagań funkcjonalnych klientów

Doświadczenie w modelowaniu procesów oraz systemów IT

Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na projektach informatycznych w roli analityka funkcjonalnego lub systemowego

Doświadczenie z zagadnieniami integracyjnymi systemów IT

Mile widziane:

Znajomość Enterprise Architect (ewentualnie innego odpowiednika)

Doświadczenie w branży finansowej / płatniczej

Umiejętność pracy z kodem (głównie java)

Znajomość tematów UX/UI

OFERUJEMY

Pracę na pełen etat

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w pełni zdalną lub stacjonarną z dwoma biurami do wyboru (małe lub duże)

Elastyczne godziny pracy

Przyjazną atmosferę i zgrany zespół

Prywatny pakiet medyczny i program Multi-Sport

Work-life balance

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV na adres: [email protected]

W dokumencie prosimy o umieszczenie klauzuli:

Back to Careers